• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCEA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCEA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCEA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCEA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Marathon 2 Aleph One Map Format Bungie Studios

Co to jest plik SCEA?

Plik mapy używany przez Aleph One, pierwszorzędny strzelec (FPS) stworzony w maratonie 2: Durandal. Zawiera mapę gry, w tym budynki, korytarze i tekstury map. Służy do tworzenia niestandardowych map.

Jak otworzyć plik SCEA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCEA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCEA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCEA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCEA

Inne problemy z plikiem SCEA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCEA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCEA:

  • plik SCEA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCEA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCEA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik