• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual SourceSafe Control Format Microsoft

Co to jest plik SCC?

Plik używany przez Microsoft Visual SourceSafe, system kontroli wersji, który integruje się z Visual Studio. Zawiera informacje sterujące kodem źródłowym używane do pobierania i zatwierdzania plików programistycznych. Używany przez aplikację do zarządzania lokalnymi kopiami projektów pod kontrolą źródłową.

Pliki SCC nigdy nie są wysyłane do repozytorium wersji. Zamiast tego są one wykorzystywane do komunikacji z repozytorium. Przykładowe nazwy SCC zawierają plik Mssccprj.Scc (zwykły plik tekstowy), VSSVer.Scc i VSSVer2.Scc.

Jak otworzyć plik SCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCC

Inne problemy z plikiem SCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCC:

  • plik SCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik