• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SCACFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SCACFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik SCACFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SCACFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCard Application Configuration Format Solutions Etcetera

Co to jest plik SCACFG?

Plik używany przez program narzędziowy StandCard Maker firmy SuperCard, program służący do tworzenia autonomicznych aplikacji z projektów SuperCard. Rejestruje ustawienia dotyczące tworzenia aplikacji, w tym skojarzenia plików, przypisania ikon, informacje o prawach autorskich i zasoby aplikacji.

Pliki SCACFG umożliwiają przechowywanie parametrów konfiguracyjnych w celu tworzenia prawidłowych aplikacji systemu Mac OS X.

Jak otworzyć plik SCACFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SCACFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SCACFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SCACFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SCACFG

Inne problemy z plikiem SCACFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SCACFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SCACFG:

  • plik SCACFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SCACFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SCACFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik