• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC4MODEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC4MODEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC4MODEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC4MODEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SimCity 4 Model Format Electronic Arts

Co to jest plik SC4MODEL?

Plik używany przez SimCity 4, gra, w której gracze budują miasta. Zawiera model 3D progu lub budynku. Używany do dodawania obiektów niestandardowych do miasta. Może być opisany za pomocą pliku .SC4DESC i umieszczony w partii za pomocą pliku .SC4LOT.

Pliki SC4MODEL można utworzyć za pomocą Architektury budynków, wchodzącego w skład pakietu BAT (Building Architect Tool). Inne narzędzia tego pakietu obejmują Menedżer dodatków (plug-in do pakowania) i narzędzie LET (Lot Editor Tool), które pozwala użytkownikom umieścić wtyczki na partiach w grze.

Pliki SC4MODEL są często pakowane w pliki .DAT wraz z kilkoma innymi typami plików gry.

Jak otworzyć plik SC4MODEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC4MODEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC4MODEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC4MODEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC4MODEL

Inne problemy z plikiem SC4MODEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC4MODEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC4MODEL:

  • plik SC4MODEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC4MODEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC4MODEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik