• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC45

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC45. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC45, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC45

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SuperCard Project Format Solutions Etcetera

Co to jest plik SC45?

Plik projektu stworzony przez SuperCard, narzędzie do authoringu wizualnego na wysokim poziomie dla systemu Mac OS X. Przechowuje dokument danych dla środowiska wykonawczego SuperCard i zawiera składniki interfejsu użytkownika, skrypty i zasoby aplikacji. Może zawierać wiele okien, które wykonują "stos" w sposób podobny do technologii HyperCard firmy Apple.

Pliki SC45 są wykorzystywane do opracowywania aplikacji, a także prezentacji, narzędzi nauczania i innych narzędzi. Projekty SuperCard można uruchamiać za pomocą bezpłatnego programu SuperCard Player lub mogą być wbudowane w osobne aplikacje systemu Mac OS X.

Rozszerzenie ".Sc45" oznacza SuperCard 4.5, pierwszą wersję, w której należy używać rozszerzenia SC45. Kolejne wersje oprogramowania korzystają również z rozszerzenia SC45.

Jak otworzyć plik SC45?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC45 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC45 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC45 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC45

Inne problemy z plikiem SC45

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC45 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC45:

  • plik SC45 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC45 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC45 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik