• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC4. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game File Format Electronic Arts

Co to jest plik SC4?

Plik gry stworzony przez SimCity 4, gra symulacyjna, w której gracze budują miasta. Przechowuje tereny, budynki i drogi dla nowego miasta, które jest rozwijane przez gracza w grze. Może to być małe, średnie lub duże miasto.

Pliki SC4 można przenieść na The Sims 2 i używać jako nowych dzielnic. Jednak w The Sims 2 można używać tylko małych miast (iE, nie średniej lub dużej). Dodatkowo istnieją pewne niezgodności z typami dróg i budynków, które można zaimportować.

Jak otworzyć plik SC4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC4

Inne problemy z plikiem SC4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC4:

  • plik SC4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik