• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2SAVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2SAVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2SAVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2SAVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Game Saved Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2SAVE?

Zapisany plik gry stworzony przez Starcraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym, gdzie gracze walczą w kosmosie jako rasy Protoss, Zerg lub Terran. Zawiera zapisany postęp w misji kampanii lub na niestandardową mapę dla pojedynczego gracza. Zawiera stan jednostek, ich lokalizacje, struktury, zasoby i inne informacje o mapie.

W systemie Windows pliki SC2SAVE są domyślnie zapisywane w folderze Użytkownicy [użytkownika] Moje dokumentyStarCraft IIAccounts ... Zapisz katalog.

W systemie Mac OS X pliki zapisu SC2 są domyślnie zapisywane w folderze [user] / Library / Application Support / Blizzard / StarCraft II / Accounts /.../ Saves /. Lokalizacja tego katalogu została zaktualizowana we wrześniu 2010 r. Z poprawką 1.1.0.

StarCraft II automatycznie zapisuje gry podczas misji kampanii. W związku z tym można zobaczyć kilka plików SC2SAVE utworzonych podczas wykonywania misji. Automatycznie zapisane pliki są zapisywane w folderze Nie zachowane w folderze Zapisz.

Jak otworzyć plik SC2SAVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2SAVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2SAVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2SAVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2SAVE

Inne problemy z plikiem SC2SAVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2SAVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2SAVE:

  • plik SC2SAVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2SAVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2SAVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik