• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2LOCALE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2LOCALE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2LOCALE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2LOCALE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Localization Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2LOCALE?

Plik konfiguracyjny używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym (RTS) opracowana przez firmę Blizzard Entertainment. Zawiera łańcuchy identyfikacyjne regionalne i ich nazwy wyświetlane. Zapisane przy użyciu formatowania XML.

StarCraft II używa plików SC2LOCALE jako indeksu podczas odniesienia do informacji tłumaczeniowych w grze. Gra zawiera kilka różnych tłumaczeń, w tym angielskiego, francuskiego, holenderskiego, hiszpańskiego i koreańskiego.

Jak otworzyć plik SC2LOCALE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2LOCALE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2LOCALE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2LOCALE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2LOCALE

Inne problemy z plikiem SC2LOCALE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2LOCALE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2LOCALE:

  • plik SC2LOCALE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2LOCALE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2LOCALE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik