• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2DATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2DATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2DATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2DATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Starcraft 2 A.I. Game Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2DATA?

Plik danych używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym, która odbywa się w przestrzeni kosmicznej. Przechowywany w formacie Blizzard Mo'PaQ (pliki .MPQ). Mogą zawierać różne typy plików, takie jak konfiguracje XML, czcionki, animacje, odwzorowania skrótu, układy interfejsu użytkownika i instrukcje dotyczące sztucznej inteligencji (AI).

Pliki SC2DATA służą do pakowania informacji dotyczących modyfikacji kampanii i gry. Blizzard używa ich również do wysyłania aktualizacji poprawek do gry.

Ponieważ pliki SC2DATA są plikami MPQ, można je otworzyć za pomocą programu do edycji MPQ, takiego jak edytor MPQ.

Jak otworzyć plik SC2DATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2DATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2DATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2DATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2DATA

Inne problemy z plikiem SC2DATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2DATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2DATA:

  • plik SC2DATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2DATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2DATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik