• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2BANK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2BANK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2BANK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2BANK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Bank Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2BANK?

Plik pamięci podręcznej zapisany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera informacje w formacie sformatowanym w formacie XML, które przechowuje postępy użytkownika w grze, na przykład w misjach kampanii. Służy do przechowywania lokalizacji jednostek, utworzonych struktur i innych informacji dotyczących zapisywania mapy.

Pliki SC2BANK korzystają z prostej struktury XML. Mają najwyższego poziomu <.Bank>. Tag z sekcjami zagnieżdżonymi (<.Section>. Tagi), z których każdy zawiera jeden lub więcej klawiszy (<.Key>. Tags). W każdej sekcji opisano postępy w grze, takie jak trudności misji, misja najlepiej lub poziom badań kampanii dla Zergów i Protossów.

W systemie Windows pliki SC2BANK znajdują się w następującym katalogu: [user] DocumentsStarCraft IIAccounts ... Banks

W systemie Mac OS X są zapisywane w następującym katalogu: [użytkownik] / biblioteka / obsługa aplikacji / Blizzard / StarCraft II / konta /.../ Bank /

Przed patchem 1.1.0 we wrześniu 2010 r. Pozycja zapisu w systemie Mac OS X SC2BANK znajdowała się w następującym katalogu: [user] / Documents / Blizzard / StarCraft II / Accounts /.../ Banks /

Jak otworzyć plik SC2BANK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2BANK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2BANK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2BANK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2BANK

Inne problemy z plikiem SC2BANK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2BANK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2BANK:

  • plik SC2BANK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2BANK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2BANK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik