• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SC2ASSETS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SC2ASSETS. Jeżeli chcesz otworzyć plik SC2ASSETS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SC2ASSETS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Game Assets Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik SC2ASSETS?

Plik danych Mo'PaQ (plik .MPQ) używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna czasu rzeczywistego z kosmosu. Przechowuje archiwum plików danych w kampanii lub modyfikacji gry. Może być zainstalowany z grą lub może zostać utworzony za pomocą edytora MPQ.

Pliki zasobów programu StarCraft II mogą zawierać różne typy danych gry, w tym audio, wideo, modele, tekstury i inne dane. Często dołączane pliki audio zawierają pliki .OGG i .WAV. Tekstury są powszechnie w formacie .DDS, a pliki wideo są często dołączane do plików .OGV. Inne pliki zawierają animacje aktorów .FXA i pliki modelu .3.

Pliki SC2ASSETS można znaleźć w instalacji StarCraft II w folderach StarCraft IICampaignsLiberty.SC2Campaign i StarCraft IIModsLiberty.SC2Mod, a także innych.

Pliki zasobów StarCraft II są zwykle duże w rozmiarze, ponieważ zawierają dane audio, wideo i graficzne. Na przykład plik bazy.SC2Assets w katalogu StarCraft IICampaignsLiberty.SC2Campaign to 3.72 GB.

Ponieważ pliki SC2ASSETS są tworzone w formacie MPQ, można zmienić ich rozszerzenie na ".Mpq" i otworzyć je za pomocą edytora MPQ.

Jak otworzyć plik SC2ASSETS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SC2ASSETS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SC2ASSETS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SC2ASSETS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SC2ASSETS

Inne problemy z plikiem SC2ASSETS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SC2ASSETS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SC2ASSETS:

  • plik SC2ASSETS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SC2ASSETS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SC2ASSETS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik