• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
US Treasury Savings Bonds Wizard Format US Treasury

Co to jest plik SBW?

Plik danych finansowych stworzony przez Savings Bond Wizard, program służący do zarządzania obligacjami oszczędnościowymi Stanów Zjednoczonych. Zawiera zbiór dokumentów finansowych, z których każda zawiera datę zakupu, nominał, odsetki, numer seryjny, plon i przewidywane wartości. Służy do śledzenia i obliczania inwestycji osobistych.

Skarb Państwa USA oferuje również aplikację Kalkulatora Obligacji Oszczędności, która działa w przeglądarce internetowej i służy do pobierania informacji o obligacjach oszczędnościowych w formacie .HTM. Po pobraniu użytkownicy mogą importować dane HTM do istniejącego pliku SBW. Użytkownicy mogą również importować dane z plików .CSV.

Jak otworzyć plik SBW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBW

Inne problemy z plikiem SBW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBW:

  • plik SBW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik