• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBV. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Superbase Form Definition Format Google

Co to jest plik SBV?

Plik używany przez filmy YouTube do wyświetlania napisów lub napisów. Zawiera jeden lub więcej podpisów w formacie zwykłego tekstu. Określa identyfikator, czas rozpoczęcia i zakończenia (przy użyciu formatu H: MM: SS.000) oraz tekst każdego podpisu.

Pliki SBV są używane do wyświetlania podpisów tekstowych w określonym czasie podczas odtwarzania wideo. Są podobne do plików .SUB i .SRT.

Jak otworzyć plik SBV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBV

Inne problemy z plikiem SBV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBV:

  • plik SBV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik