• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Superbase Query Definition Format Superbase Developers

Co to jest plik SBQ?

Plik używany przez Superbase, program bazy danych, który umożliwia klientom / serwerom aplikacje w sieci. Zawiera niestandardowe zapytanie danych, które jest używane do pobierania określonego podzbioru danych z bazy danych. Może być edytowany w programie Report Designer w bazie danych Superbase.

Jak otworzyć plik SBQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBQ

Inne problemy z plikiem SBQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBQ:

  • plik SBQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik