• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Android Mobile Phone Backup Format N/A

Co to jest plik SBF?

Plik systemowy używany przez urządzenia Google Android, takie jak telefony komórkowe Motorola DROID 2 i DROID X. Zawiera wszystkie dane telefonu, jak pierwotnie zostało skonfigurowane fabrycznie. Umożliwia ustawienie fabrycznych ustawień telefonu.

Program RSD Lite może być używany do "flashowania" pliku SBF do telefonu Motorola DROID 2 lub DROID X. Generalnie użytkownicy nie powinni ręcznie odtwarzać plików SBF, ponieważ niewłaściwe użycie plików może spowodować nieprawidłowe działanie telefonu.

Jak otworzyć plik SBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBF

Inne problemy z plikiem SBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBF:

  • plik SBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik