• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik SBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Office Accounting Company Shortcut Format Microsoft

Co to jest plik SBC?

Skrót pliku firmy zapisany przez program Microsoft Office Accounting, program bankowości online. Przechowuje skrót wskazujący lokalizację pliku danych księgowych .SBD. Powszechnie zapisywane w folderze udostępnionym, dzięki czemu wielu użytkowników może uzyskiwać dostęp do informacji księgowych z różnych komputerów.

Firma Microsoft zakończyła dystrybucję Office Accounting w 2009 roku.

Jak otworzyć plik SBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SBC

Inne problemy z plikiem SBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SBC:

  • plik SBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik