• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAVEDSEARCH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAVEDSEARCH. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAVEDSEARCH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAVEDSEARCH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Spotlight Saved Search Apple

Co to jest plik SAVEDSEARCH?

Wyszukiwanie zostało zapisane przy użyciu programu Spotlight firmy Apple dołączonego do systemu Mac OS X w wersji 10.4 i nowszych. Zapisano jako "folder inteligentny", który dynamicznie aktualizuje się w oparciu o parametry wyszukiwania zapisane w folderze.

Wyszukiwanie w centrum uwagi można zapisać, wyszukując Spotlight i wybierając opcję "Pokaż wszystkie" w menu Spotlight, a następnie klikając polecenie "Zapisz" w oknie wyników, które pojawia się w Finderze. Domyślną lokalizacją zapisanych wyszukiwań jest "~ user / Library / Saved Searches".

Jak otworzyć plik SAVEDSEARCH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAVEDSEARCH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAVEDSEARCH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAVEDSEARCH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAVEDSEARCH

Inne problemy z plikiem SAVEDSEARCH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAVEDSEARCH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAVEDSEARCH:

  • plik SAVEDSEARCH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAVEDSEARCH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAVEDSEARCH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik