• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAVEDDECK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAVEDDECK. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAVEDDECK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAVEDDECK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Saved Web Page Format Nokia

Co to jest plik SAVEDDECK?

Strona internetowa zapisana przez smartfon Nokia, na przykład Nokia S60 lub 6600. Można ją otworzyć za pomocą przeglądarki internetowej aplikacji telefonu.

Pliki Saveddeck są przechowywane w katalogu C: SystemDataSaveddecks. Plik o nazwie "Indeks" w folderze Saveddecks zawiera listę zapisanych stron.

Jak otworzyć plik SAVEDDECK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAVEDDECK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAVEDDECK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAVEDDECK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAVEDDECK

Inne problemy z plikiem SAVEDDECK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAVEDDECK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAVEDDECK:

  • plik SAVEDDECK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAVEDDECK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAVEDDECK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik