• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nano Temporary Saved Format Nano

Co to jest plik SAVE?

Plik tymczasowy zapisany przez edytor tekstowy Unix nano. Wygenerowany, jeśli program otrzymuje komunikat SIGHUP lub SIGTERM lub skończy się z pamięci. Zapisano w bieżącym katalogu z bieżącą nazwą pliku, a następnie "Zapisz". jeśli plik nie został jeszcze zapisany, domyślnie jest on zapisywany jako " nano.Save ".

Nano może działać w systemie Mac OS X za pośrednictwem interfejsu terminala.

Jak otworzyć plik SAVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAVE

Inne problemy z plikiem SAVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAVE:

  • plik SAVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik