• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAM07

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAM07. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAM07, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAM07

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SAM 2007 Package Format Course Technology

Co to jest plik SAM07?

Pakiet używany przez program Skills Assessment Manager Office 2007 (SAM 2007), internetowy program oceniający biegłość uczniów korzystających z aplikacji Microsoft Windows, programu Internet Explorer i pakietu Office. Zawiera pobraną treść pakietu do dodania w SAM 2007.

SAM 2007 jest dostępny w wersjach oceny, oceny i szkoleń oraz oceny, projektów i szkoleń.

Jak otworzyć plik SAM07?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAM07 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAM07 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAM07 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAM07

Inne problemy z plikiem SAM07

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAM07 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAM07:

  • plik SAM07 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAM07 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAM07 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik