• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SAI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SAI. Jeżeli chcesz otworzyć plik SAI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SAI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PaintTool SAI Image SYSTEMAX Software Development

Co to jest plik SAI?

Obraz stworzony przez PainTool SAI, lekka aplikacja do malowania dla systemu Windows. Zawiera rysunek utworzony przez użytkownika. Obsługuje wiele niezależnych warstw edycji. Może być eksportowany do standardowych obrazów bitmapowych lub w formacie .PSD.

Jak otworzyć plik SAI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SAI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SAI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SAI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SAI

Inne problemy z plikiem SAI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SAI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SAI:

  • plik SAI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SAI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SAI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik