• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SA1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SA1. Jeżeli chcesz otworzyć plik SA1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SA1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nintendo Game Boy Emulator Save Format N/A

Co to jest plik SA1?

Zapisany plik stanu używany przez emulatory Game Boy, takie jak VisualBoyAdvance i TGB Dual. Zawiera informacje o grze, które przechowują postępy gry dla odtwarzacza. Czasami używany do przenoszenia stanów gry pomiędzy emulatorami.

Jak otworzyć plik SA1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SA1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SA1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SA1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SA1

Inne problemy z plikiem SA1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SA1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SA1:

  • plik SA1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SA1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SA1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik