• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S85

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S85. Jeżeli chcesz otworzyć plik S85, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S85

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SABRE StaffPlan Chart Format Sabre

Co to jest plik S85?

Wykres lub wykres utworzony za pomocą oprogramowania Sabre Airline Solutions. Mogą być generowane przez StaffPlan, system prognozowania i planowania kadrowego, lub StaffAdmin, administrację pracowniczą, system śledzenia i przydziału. Wykorzystywane przez agencje rządowe na lotnisku do zarządzania personelem i harmonogramowania pracowników.

Zarówno StaffPlan, jak i StaffAdmin są dołączone do pakietu Sabre Streamline Resource Management Suite.

Jak otworzyć plik S85?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S85 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S85 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S85 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S85

Inne problemy z plikiem S85

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S85 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S85:

  • plik S85 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S85 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S85 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik