• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S7Z

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S7Z. Jeżeli chcesz otworzyć plik S7Z, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S7Z

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
7-zip Compressed Format N/A

Co to jest plik S7Z?

Archiwum plików skompresowane przez system 7zX dla komputerów Mac przy użyciu kompresji 7-Zip. Zachowuje widelce zasobów, metadane Spotlight, uprawnienia właściciela i grupy oraz inne dane specyficzne dla komputerów Mac, które mogłyby zostać utracone w kompresji systemu Windows.

Jak otworzyć plik S7Z?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S7Z jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S7Z z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S7Z którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S7Z

Inne problemy z plikiem S7Z

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S7Z nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S7Z:

  • plik S7Z którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S7Z z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S7Z nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik