• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S3M

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S3M. Jeżeli chcesz otworzyć plik S3M, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S3M

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Scream Tracker V3 Module Future Crew

Co to jest plik S3M?

Format modułu audio wykorzystywany przez Scream Tracker 3.0 i nowszych. Zawiera próbki dźwięków i wzorce muzyczne, które określają, jakie dźwięki są odtwarzane przez próbki. Podobny do pliku .MOD, ale pozwala na do 16 utworów.

Scream Tracker v.1 i 2 zapisane utwory jako pliki .STM. Nowszy format S3M jest bardziej wszechstronny i bardziej rozpowszechniony. Wszystkie trzy wersje zostały opracowane przez Future Crew.

Jak otworzyć plik S3M?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S3M jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S3M z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S3M którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S3M

Inne problemy z plikiem S3M

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S3M nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S3M:

  • plik S3M którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S3M z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S3M nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik