• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S3I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S3I. Jeżeli chcesz otworzyć plik S3I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S3I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ScreamTracker V3 Instrument Format N/A

Co to jest plik S3I?

Format instrumentu wykorzystywany przez Scream Tracker, popularny program do śledzenia dźwięku opracowany dla DOSa.

Jak otworzyć plik S3I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S3I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S3I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S3I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S3I

Inne problemy z plikiem S3I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S3I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S3I:

  • plik S3I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S3I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S3I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik