• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S2QL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S2QL. Jeżeli chcesz otworzyć plik S2QL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S2QL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Unit Localisation Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik S2QL?

Plik XML specyficzny dla języka używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Zawiera etykiety tekstowe dla jednostek gier w danym języku. Służy do lokalizowania gry podczas gry StarCraft II online przez serwis Battle.Net firmy Blizzard.

W systemach Windows Vista i Windows 7 pliki S2QL można znaleźć w podkatalogach katalogu [User] AppDataLocalBlizzard EntertainmentBattle.NetCache.

W systemie Mac OS X można je znaleźć w podkatalogach tego katalogu: [użytkownik] /Shared/Blizzard/Battle.Net/Cache/

Ponieważ pliki S2QL są zapisywane w formacie XML, można je przeglądać dowolnym edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik S2QL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S2QL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S2QL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S2QL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S2QL

Inne problemy z plikiem S2QL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S2QL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S2QL:

  • plik S2QL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S2QL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S2QL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik