• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S2ML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S2ML. Jeżeli chcesz otworzyć plik S2ML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S2ML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
StarCraft 2 Map Localization Format Blizzard Entertainment

Co to jest plik S2ML?

Plik XML specyficzny dla języka używany przez StarCraft II: Wings of Liberty, gra strategiczna przestrzeni kosmicznej, w której gracze rywalizują jak rasy Protoss, Terran i Zerg. Zawiera listę ciągów tekstowych w określonym języku. Używany do lokalizowania map StarCraft II podczas gry.

W systemie Windows Vista i Windows 7 pliki S2ML można znaleźć w podkatalogach następującego katalogu: [użytkownik] AppDataLocalBlizzard EntertainmentBattle.NetCache

W systemie Mac OS X można je znaleźć w podkatalogach tego katalogu: [użytkownik] /Shared/Blizzard/Battle.Net/Cache/

Ponieważ pliki S2ML są przechowywane przy użyciu formatowania XML, można je otworzyć dowolnym edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik S2ML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S2ML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S2ML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S2ML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S2ML

Inne problemy z plikiem S2ML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S2ML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S2ML:

  • plik S2ML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S2ML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S2ML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik