• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku S19

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem S19. Jeżeli chcesz otworzyć plik S19, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku S19

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Motorola EEPROM Programming Format Motorola

Co to jest plik S19?

Zawiera niski kod maszyny i adres skompilowanego programu C lub Assembly. Zapisano w formacie tekstowym reprezentującym szesnastkowe zakodowane dane binarne. Używany przez mikrokontrolery serii Freescale.

Każda linia w pliku S19 składa się z jednego rekordu. Każdy rekord zaczyna się literą "S", a następnie "1", jeśli rekord zawiera dane lub "9", jeśli jest to ostatni zapis w pliku.

Jak otworzyć plik S19?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku S19 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi S19 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem S19 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik S19

Inne problemy z plikiem S19

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem S19 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami S19:

  • plik S19 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku S19 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik S19 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik