• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RZX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RZX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RZX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RZX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
File Crypt Encrypted Format Red Zion

Co to jest plik RZX?

Chroniony plik szyfrowany przez File Crypt, darmowy program do tworzenia zaszyfrowanych plików. Wymaga hasła do odszyfrowania i otwarcia.

Plik Crypt jest również znany jako Kriptirnik i Akte Krypta.

Jak otworzyć plik RZX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RZX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RZX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RZX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RZX

Inne problemy z plikiem RZX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RZX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RZX:

  • plik RZX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RZX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RZX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik