• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RZN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RZN. Jeżeli chcesz otworzyć plik RZN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RZN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Red Zion E-book Notes Format Red Zion

Co to jest plik RZN?

Plik notatki używany przez słoweński program, książkę elektroniczną Red Zion (znany także jako "Red Zion E-knjiga"). Zapisany w formacie tekstowym, który może zostać otwarty i edytowany przez użytkownika.

Książki Red Zion korzystają z rozszerzenia .RZB.

Jak otworzyć plik RZN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RZN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RZN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RZN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RZN

Inne problemy z plikiem RZN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RZN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RZN:

  • plik RZN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RZN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RZN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik