• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RED Metadata XML Format RED

Co to jest plik RSX?

Plik metadanych wideo utworzony przez oprogramowanie aparatu cyfrowego RED. Zapisuje "wygląd" dla klipu wideo .R3D, który definiuje sposób wyświetlania klipu wideo. Umożliwia zapisanie perspektyw.

Pliki metadanych RED korzystają teraz z rozszerzenia .RMD.

Jak otworzyć plik RSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RSX

Inne problemy z plikiem RSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RSX:

  • plik RSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik