• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RSDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RSDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik RSDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RSDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RapidShare Download Settings Format RapidShare

Co to jest plik RSDF?

Szyfrowany format pliku, który zawiera linki do plików do pobrania. Służy do zapisywania listy plików do pobrania. Linki są szyfrowane, aby ukryć lokalizacje plików przed publicznością.

Pliki RSDF są używane do pobierania Rapidshare i są obsługiwane przez JDownloadera i CryptLoad. Są podobne do plików .CCF utworzonych przez CryptLoad.

Jak otworzyć plik RSDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RSDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RSDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RSDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RSDF

Inne problemy z plikiem RSDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RSDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RSDF:

  • plik RSDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RSDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RSDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik