• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPMSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPMSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPMSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPMSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Restricted Permission Message Format Microsoft

Co to jest plik RPMSG?

Plik wiadomości e-mail utworzony przez program Outlook, aplikacja poczty elektronicznej i kalendarza. Zapisuje treść wiadomości i załączniki, ale ogranicza możliwość przeglądania, drukowania, kopiowania lub przekazywania wiadomości e-mail w oparciu o uprawnienia nadawane przez nadawcę. Obejmuje szyfrowanie, dzięki czemu tylko uprawnione podmioty mają prawa.

Pliki RPMSG są wysyłane jako załączniki poczty elektronicznej do standardowej wiadomości e-mail. Używają komunikatu o nazwie pliku.Rpgmsg.

Jak otworzyć plik RPMSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPMSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPMSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPMSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPMSG

Inne problemy z plikiem RPMSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPMSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPMSG:

  • plik RPMSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPMSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPMSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RPMSG
RPMSG do EML