• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Radmin Phonebook Format Famatech

Co to jest plik RPB?

Plik książki telefonicznej używany przez program Radmin, program dostępu zdalnego. Zawiera informacje o połączeniach dla wielu serwerów. Mogą zawierać lokalne maszyny lub komputery dostępne przez Internet.

Plik książki telefonicznej programu Radmin jest domyślnie nazwany " radmin.Rpb " i znajduje się w katalogu "Dokumenty i ustawienia [userprofile] Application DataRadmin".

Jak otworzyć plik RPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RPB

Inne problemy z plikiem RPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RPB:

  • plik RPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik