• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Homeworld 2 Game Graphics Data Format Sierra Entertainment

Co to jest plik ROT?

Plik graficzny używany przez Homeworld 2, gra strategiczna w czasie rzeczywistym w przestrzeni kosmicznej. Może służyć do przechowywania ikon, tekstur 3D i innych grafik w grze. Może zawierać wiele obrazów w jednym pliku.

Pliki ROT nie mają być edytowane, ale mogą być modyfikowane za pomocą narzędzia ROT Tool, co spowoduje, że grafika wygląda inaczej w grze.

Jak otworzyć plik ROT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROT

Inne problemy z plikiem ROT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROT:

  • plik ROT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik