• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ROM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ROM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ROM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ROM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Read Only Memory Image (emulators/AONs) N/A

Co to jest plik ROM?

Plik ROM to plik gry Nintendo 64 (N64), który można odtwarzać przy użyciu emulatora N64. Przechowywa zawartość kasety z grami N64 w formacie pliku tylko do odczytu, który można otworzyć i odtworzyć przy użyciu programu emulacji Nintendo 64.

Nośniki gier N64 częściej używają rozszerzeń plików .N64 i .V64.

Jak otworzyć plik ROM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ROM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ROM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ROM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ROM

Inne problemy z plikiem ROM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ROM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ROM:

  • plik ROM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ROM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ROM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik