• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik RNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RNC ProPack Archive Format N/A

Co to jest plik RNC?

Zawiera kod napisany w RELAX NG, języku schematu XML. Może służyć do reprezentowania zarówno schematów XML, jak i instancji przy użyciu modelu danych abstrakcyjnych.

Jak otworzyć plik RNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RNC

Inne problemy z plikiem RNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RNC:

  • plik RNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik