• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealMedia Secure Media Clip RealNetworks

Co to jest plik RMX?

Plik audio chroniony przed kopiowaniem używany przez program RealPlayer, odtwarzanie muzyki i program strumieniowy. Bezpiecznie przechowuje dane audio, aby nie było możliwe, jeśli nie zostanie znaleziony klucz zabezpieczający. Może być połączony z określonym komputerem lub kluczem.

Pliki RMX są używane przez program RealPlayer 10 lub nowszy.

Jak otworzyć plik RMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMX

Inne problemy z plikiem RMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMX:

  • plik RMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik