• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik RMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MIDI-sequention Music (RIFF RMID Format) N/A

Co to jest plik RMI?

Plik MIDI przechowywany w formacie pliku wymiany interwału zasobów (RIFF). Technicznie plik MIDI zawinięty w pojemnik RIFF. Format został pierwotnie wprowadzony przez firmę Microsoft, a następnie rozszerzony o MIDI.Org. Często określane jako plik RMID RIFF.

Zawiera informacje MIDI, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik RMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RMI

Inne problemy z plikiem RMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RMI:

  • plik RMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik