• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RLF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RLF. Jeżeli chcesz otworzyć plik RLF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RLF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcGIS Report Layout Format ESRI

Co to jest plik RLF?

Szablon raportu utworzony przez oprogramowanie do wizualizacji i analizy geoprzestrzennej ArcGIS Desktop. Zapisuje układ raportu i zawiera pola szablonów oraz informacje o źródle danych. Służy do generowania raportów geoprzestrzennych (pliki .RDF).

Pliki RLF są tworzone za pomocą narzędzia Report Designer dołączonego do pakietu ArcGIS Desktop.

Jak otworzyć plik RLF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RLF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RLF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RLF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RLF

Inne problemy z plikiem RLF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RLF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RLF:

  • plik RLF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RLF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RLF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik