• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RHISTORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RHISTORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik RHISTORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RHISTORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
R History Format The R Project for Statistical Computing

Co to jest plik RHISTORY?

Plik danych stworzony przez R, statystyczną aplikację obliczeniową i graficzną. Zawiera historię poleceń wprowadzonych przez użytkownika podczas otwartej sesji R. Podobny do pliku .BASH_HISTORY dla powłoki Bash. Umożliwia użytkownikowi przesunięcie strzałki w górę, aby przeszukiwać listę wcześniej wprowadzonych poleceń.

R automatycznie zapisuje plik RHISTORY (.RHistory, bez prefiksu nazwy pliku) w katalogu R working. Dodatkowo użytkownik może ręcznie zapisać historię poleceń za pomocą opcji menu aplikacji.

Jak otworzyć plik RHISTORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RHISTORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RHISTORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RHISTORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RHISTORY

Inne problemy z plikiem RHISTORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RHISTORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RHISTORY:

  • plik RHISTORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RHISTORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RHISTORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik