• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGSSAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGSSAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGSSAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGSSAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RPG Maker VX RGSS Encrypted Archive Enterbrain, Inc.

Co to jest plik RGSSAD?

Plik archiwum zaszyfrowanego utworzony przez RPG Maker VX (RPGVX), program służący do tworzenia oryginalnych gier fabularnych (RPG). Zawiera dane i pliki graficzne do gry. Identyczny z plikiem .RGSS2A, z wyjątkiem tego, że nie zawiera plików audio. Zaszyfrowane w celu ochrony oryginalnego materiału gry.

Aby utworzyć plik RGSSAD: Wybierz Plik i rarr. Kompresuj dane gry ... Następnie zaznacz pole "Utwórz zaszyfrowane archiwum".

RGSSAD i RGSS2A są używane przez RPG Maker VX, podczas gdy RPG Maker VX Ace używa rozszerzenia pliku .RGSS3A.

game.Rgssad - domyślna nazwa pliku.

Jak otworzyć plik RGSSAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGSSAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGSSAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGSSAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGSSAD

Inne problemy z plikiem RGSSAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGSSAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGSSAD:

  • plik RGSSAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGSSAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGSSAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik