• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RealArcade Game Package N/A

Co to jest plik RGP?

Dane wykorzystywane przez gry RealArcade, portal opracowany przez firmę RealNetworks do pobierania i kupowania gier zręcznościowych.

Nie otwieraj jako nieznanego załącznika wiadomości e-mail, ponieważ może zawierać złośliwy kod.

Jak otworzyć plik RGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGP

Inne problemy z plikiem RGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGP:

  • plik RGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik