• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RFQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RFQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik RFQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RFQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RoboForm SearchCard Format Siber Systems

Co to jest plik RFQ?

Plik utworzony przez RoboForm, menedżera haseł i wypełniacza formularza. Zawiera automatyczne informacje wyszukiwania, takie jak słowa kluczowe, instrukcje wypełniania formularzy i inne zautomatyzowane działania. Służy do automatyzacji czynności wyszukiwania ręcznego.

Pliki RFQ mogą być użyte do wyszukiwania wielu kroków. Na przykład trzyetapowe wyszukiwanie może poruszać się po stronie WWW, wpisać zapytanie w formularzu, a następnie kliknąć przycisk Wyślij.

Pliki RFQ można udostępnić innym użytkownikom za pośrednictwem witryny SearchCard Place, która jest obsługiwana przez Siber Systems.

Jak otworzyć plik RFQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RFQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RFQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RFQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RFQ

Inne problemy z plikiem RFQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RFQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RFQ:

  • plik RFQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RFQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RFQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik