• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REX. Jeżeli chcesz otworzyć plik REX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ReCycle Audio Loop Export Format Propellerhead Software

Co to jest plik REX?

Format pętli audio używany przez ReCycle, program do tworzenia i edytowania pętli próbkowanych. Umożliwia przechowywanie danych audio i informacji o krojeniu pętli. Pliki REX można skwantyzować, zmieniać tempo i mogą być dostrojone lub detunowane.

Jak otworzyć plik REX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REX

Inne problemy z plikiem REX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REX:

  • plik REX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik