• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RESOURCES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RESOURCES. Jeżeli chcesz otworzyć plik RESOURCES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RESOURCES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Resource Format Microsoft

Co to jest plik RESOURCES?

Plik utworzony przez program Visual Studio, aplikacja do tworzenia oprogramowania stworzona przez firmę Microsoft. Może zawierać zarówno ciągi, jak i obiekty, ale obiekty muszą być szeregowalne. Służy do grupowania i utrzymywania zasobów aplikacji, dzięki czemu można je uzyskać w standardowy sposób w programach Visual Studio.

ZASOBY można uzyskać za pomocą obszaru nazw System.Resource systemu .NET Framework. Na przykład klasa ResourceWriter może być użyta do zapisywania zasobów w plikach RESOURCES.

Pliki RESOURCES są podobne do plików .RESX. Jednak tylko zasoby w plikach RESOURCES powinny być osadzone w pliku wykonawczym lub kompilowane do zespołu satelitarnego.

Jak otworzyć plik RESOURCES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RESOURCES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RESOURCES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RESOURCES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RESOURCES

Inne problemy z plikiem RESOURCES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RESOURCES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RESOURCES:

  • plik RESOURCES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RESOURCES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RESOURCES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik