• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RESMONCFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RESMONCFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik RESMONCFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RESMONCFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Resource Monitor Settings Format Microsoft

Co to jest plik RESMONCFG?

Plik ustawień utworzony przez narzędzie Resource Monitor, narzędzie do monitorowania wydajności systemu dołączone do systemu Windows. Zapisane przy użyciu formatowania XML i zawiera opcje monitorowania zasobów użytkowników, takie jak procesy lub typy zasobów do monitorowania.

Pliki RESMONCFG mogą być wykorzystywane do tworzenia profilów wydajności w celu zbadania i porównywania wykorzystania zasobów w wielu przebiegach.

Jak otworzyć plik RESMONCFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RESMONCFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RESMONCFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RESMONCFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RESMONCFG

Inne problemy z plikiem RESMONCFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RESMONCFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RESMONCFG:

  • plik RESMONCFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RESMONCFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RESMONCFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik