• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku REB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem REB. Jeżeli chcesz otworzyć plik REB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku REB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
REBOL Script Format REBOL Technologies

Co to jest plik REB?

Skrypt, który zawiera kod napisany w języku programowania języka REBOL (relatywna ekspresja języka obiektowego). Może być skompilowany w programie wykonywalnym za pomocą kompilatora REBOL.

Domyślnym rozszerzeniem dla skryptów REBOL jest .R. Rozszerzenie ".Reb" może być używane, jeśli rozszerzenie ".R" jest już używane przez inną aplikację.

Jak otworzyć plik REB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku REB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi REB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem REB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik REB

Inne problemy z plikiem REB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem REB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami REB:

  • plik REB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku REB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik REB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik