• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RDO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RDO. Jeżeli chcesz otworzyć plik RDO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RDO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xerox Rawster Document Object Format N/A

Co to jest plik RDO?

Metafile używane przez oprogramowanie do montażu dokumentów Xerox dla stacji roboczych Xerox Digipath Scan and Makeready oraz linii drukarek i skanerów DocuTech. Definiuje, jak drukarka / skaner powinien drukować lub skanować każdą stronę.

Jak otworzyć plik RDO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RDO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RDO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RDO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RDO

Inne problemy z plikiem RDO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RDO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RDO:

  • plik RDO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RDO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RDO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik